Каркасные дома под ключ. stezhky.com.ua

Каркасные дома под ключ. stezhky.com.ua

Каркасные дома под ключ. stezhky.com.uaСтроительство каркасных домов в настоящее время занимает всего 3-4 месяца, после чего они являются приемлемыми для......
Все о межкомнатных дверях

Все о межкомнатных дверях

Первое впечатление о любом жилище начинается с входной двери....

Найбільш популярні моделі металочерепиці

Добавлено: 03.07.2017 | Раздел: Статьи

На сьогоднішній день ринок будівельної індустрії пропонує величезну кількість покрівельних матеріалів за різними цінами і під різні можливості клієнтів. Найпопулярнішими товарами є: металочерепиця, шифер, керамічна, бітумна, композитна черепиця та профнастил.

В процесі облаштування покрівлі необхідно враховувати витрати не тільки на будівельний матеріал, але і на інші комплектуючі, а також монтажні роботи. Тільки комплексний підхід до питання може привести успіх і довгу службу вашої покрівлі.

Якщо розглядати асортимент будівельних матеріалів для покрівельних робіт, то перевага буде на боці металочерепиці. Даний матеріал відрізняється різноманітністю форм, відтінків і фактур, тому завжди користується попитом у споживачів. Це — багатошаровий лист, до складу якого входить сталь, захищена з усіх боків спеціальним антикорозійним покриттям. Основними перевагами матеріалу в порівнянні з іншими є невелика вартість, простота установки, зовнішня привабливість, різноманітність моделей і довговічність (до 40 років). Відмінна металочерепиця представлена в каталозі компанії ДахСтрой, яка працює в таких містах, як Луцьк, Рівне , Сарни і Хмельницький.

Серед форм матеріалу особливо популярна металочерепиця Монтерей, яка підходить для оснащення дачних і житлових будинків, гаражів, альтанок і навісів. Вона має матове покриття, яке не схильне до вигоряння і псування. Гарантійний термін на такі моделі досягає 10 років, але їх експлуатаційних період в декілька разів перевищує цей показник.

Моделі Монтеррей виробляються зі сталі товщиною від 0,35 до 0,5 мм. Найміцнішими є листи виробництва Німеччини та Польщі (0,5 мм). Найбільш тонкими є китайські моделі, їх товщина варіюється від 0,35 мм до 0,45 мм.

Не менш популярним різновидом є Опал. Дані покрівельні листи з точністю повторюють форму натуральної черепиці, а також мають відмінні технічні показники. В якості захисного шару використовується полімерне покриття, яке захищає матеріал від корозії, ржавіння і механічних пошкоджень. Монтувати Опал трохи складніше, ніж інші моделі, так як листи оснащені додатковими елементами. На перший погляд моделі Опал здаються простими і досить легкими, але насправді вони служать відмінним захистом будь-якого даху.

Покрівельні матеріали виробляють на території Китаю, Польщі, Німеччини та Фінляндії. Відмінну репутацію має металочерепиця Арселор і Рууккі. Монтується покрівельний матеріал досить просто, проте, роботу повинен виконувати досвідчений майстер. Для установки будуть потрібні металопрофіль, крокви і спеціальний інструмент. Різати сталевий лист необхідно ножицями по металу. Іноді недосвідчені виконавці застосовують болгарку, чого робити не можна. Від нагрітого кола випромінюється тепло, що несприятливо впливає на цинкове і керамічне покриття.

Добавлено: 2017-07-03 21:58 | Просмотров: 126|

ПОХОЖИИЕ СТАТЬИ:
Copyright © Журнал о строительстве и ремонтах eniseytech.com
Строительные организации